Prečítajte si náš

Blog

Zaujímavé články aj praktické rady týkajúce sa tehotenstva, zdravia i starostlivosti o najmenších.
21. 04. 2023

10 dôvodov prečo si vybrať Nanny BM-03

Monitor dychu bábätka BM-03 je certifikovaný zdravotnícky prostriedok, ktorý monitoruje dýchanie dieťaťa a je vhodný i pre nedonosené bábätká od 1kg hmotnosti.

Nová Nanny ponúka svetovo unikátnu funkciu detekcie položenia a vyjmutia bábätka. Ako jediný produkt na trhu vás dokáže upozorniť, že ste pravdepodobne položili bábätko na podložku, ale zabudli ste monitor zapnúť. Rovnako tak vás upozorní na nutnosť vypnutia monitoru v okamihu, kedy ste bábätko vyňali z postieľky. 

Ako jediný monitor na trhu taktiež sleduje vek podložky. V prípade, že už prekročila dobu svojej životnosti, upozorní vás na to behom automatického testu funkčnosti pri zapnutí. Potom odporúčame nákup novej snímacej podložky BM-03D
 
Nanny je napájaná dvomi tužkovými batériami, má nočnú lampičku pre rýchlu vizuálnu kontrolu bábätka v noci a intenzitu jasu automaticky prispôsobuje okolnému prostrediu. Kontrolky v noci svietia s menšou intenzitou pre nerušený spánok vás i vášho bábätka. 
Nanny sleduje i teplotu v miestnosti, aby nedošlo k prehriatiu bábätka, čo je jeden z rizikových faktorov tzv. syndrómu náhleho úmrtia dojčaťa. 
 
Detekčnú plochu v postieľKe možno rozšíriť pripojením druhej podložky. 

#
04. 08. 2023 Bezpečný spánek
8 tipov pre bezpečný spánok dieťaťa
Čítať viac
Výhodný balíček
ZADARMO
210,00 €

Výhodné balenie monitoru dychu Nanny BM-03 obsahuje dve podložky. Zabezpečí maximálny komfort a bezpečie pre vás a vaše bábätko.

23279

Slovník pojmov

Batérie

Batérie dostanete spolu s Nanny v balíčku a obvykle ich nemusíte meniť, pretože vydržia naozaj dlho. Keby však prístroj po čase signalizoval, že sú vybité, kúpte klasické alkalické ceruzkové batérie. Nabíjacie batérie nie sú do Nanny vhodné.

Viac

Lekárka radí

Viac

Kurzy prvej pomoci

Viac
Späť na blog