Prečítajte si náš

Blog

Zaujímavé články aj praktické rady týkajúce sa tehotenstva, zdravia i starostlivosti o najmenších.
09. 07. 2023

Ako správne monitorovať dvojčatá?

Najčastejšie otázky na Zákazníckej linke NANNY: Opäť sme sa pýtali našej zákazníckej podpory Zuzky s akými otázkami sa na nás obraciate najčastejšie a prinášame odpovede na ďalšiu z nich.

Rodičia dvojčiatok síce vedia, že sa na svojich drobčekov musia pripraviť dvojnásobne. No platí to aj pri monitorovaní? I k snaha odsledovať dve bábätká naraz môže znieť zložito, monitory dychu Nannyperfketne vybavené, aby vám uľahčili vašu starosť. Nie ste v tom sami! Vyvsetlíme, ako na to. 

 

Bezpečný spánok 

Dve postieľky, dva matrace. A čo monitor? Našou odpoveďou je, že pre dvojčatá je tiež potrebné zabezpečiť dva monitory dychu. Každé bábätko potrebuje vlastnú podložku aj vlastnú monitorovaciu jednotku v samostatnej postieľke 

Keby dvojčatá spali spolu len na jednej podložke, jedno by mohlo prestať dýchať a monitor by si myslel, že je všetko v poriadku, pretože by cítil dych druhého dieťatka. Pre správnu funkciu zariadenia a vyhodnocovania impulzov sa postieľky nesmú vzájomne dotýkať. 

Správnu funkčnosť monitorov si overte testom použiteľnosti monitora v mieste inštalácie podľa návodu napoužitie. 

Výhodný nákup 

Dve balenia monitora dychu Nanny za zvýhodnenú cenu uvítajú všetci rodičia dvojčiat. Je na vašich preferenciách, či zvolíte naše osvedčené DUO balenie Monitorov dychu BM- 02, alebo sa rozhodnete vyskúšať jeho vylepšenú verziu - technologickú novinku BM - 03. V oboch prípadoch si však môžete byť istí, že dostanete kvalitný prístroj, ktorý v spánku stráži dych bábätka aby ste si vy mohli odpočinúť a načerpať energiu. A ako pri nákupe monitora dychu ušetriť ešte viac sa dozviete v tomto článku. 

Sme tu pre vás 

V prípade akýchkoľvek otázok nám zavolajte na číslo našej Zákazníckej linky 0908 434 520, alebo vyplňte náš kontaktný formulár. Tešíme sa na vás aj nabudúce s ďalšími zaujímavými témami. 

 

#
21. 04. 2023 Nákupní rádce
10 dôvodov prečo si vybrať Nanny BM-03
Čítať viac
Výhodný balíček
ZADARMO
180,00 €

Dve balenia monitora dychu Nanny za zvýhodnenú cenu uvítajú nie len rodičia dvojčiat. Môžete sa na kúpe dohodnúť napríklad s kamarátkou a obe tak ušetriť.

23279

Slovník pojmov

Zdravotné indikácie

Monitor dychu je vhodný pre všetky bábätká, pretože zákernosť syndrómu náhleho úmrtia dojčaťa (SIDS) spočíva v tom, že nečakane postihuje aj zdravé deti.

Viac

Lekárka radí

Viac

Kurzy prvej pomoci

Viac
Späť na blog